• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • Yüksek Kapasiteli Satılık 60 lık Çeneli Kırıcı – Güven Taş Makina


  100,000 TL
  İZMİR / TORBALI BAHÇELİEVLER MAH.
  İlan No
  130

  İlan Tarihi
  07-08-2018

  Gökhan Gönç
  Üyelik Tarihi : 07 Ağustos 2018
  Tel :


  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Açıklama

  Çenelin kırıcılar içerisinde üretim kapasitesi en düşük olan 60lık çeneli kırıcılar, saatte 60 ton/ saat üretim kapasitesi ile tesislerde bulunmaktadır.  Kırılacak olan malzemenin boyutu ne olursa olsun her malzemeyi ayarlanabilir çene yapısı sayesinde zorlanmadan kısa süre içerisinde daha küçük formlarda kullanılır hale getirebilmektedir. Malzemeleri sıkıştırma hareketi ile kırmaktadır. Malzeme, sabit ve hareketli çene arasındayken hareketli olan çenenin eksantrik hareketi vasıtası ile patlatarak kırmaktadır. Malzeme besleyici makinede vasıtası ile üstten verilir ve eksantrik döner tahrik şaftı kırılacak olan malzemeyi sabit bir çene ile ezmek için hareketli çeneyi çalkalar. 60lık çeneli kırıcılartahrik sistemi ise bir kayış- kasnak sistemi sayesinde yapılmaktadır.  Agrega ve mineral işleme sanayide kullanılmaya uygun formda tasarlanmıştır. Daha çok primer kırıcı olarak kullanılmaktadır. Yüksek performans ile kullanılmaları nedeni ile firmalar tarafından tercih edilmektedirler.

  Primer kırıcıların en büyük avantajları işletmelerde sekonder kırıcı olarak da kullanılma imkânlarıdır. Sekonder kırıcıların besleme ağız açıklığı, primer kırıcılara göre daha dar olmaktadır. Primer çeneli kırıcılar kırılacak olan malzemeleri 3- 5 kat daha küçültmektedir.

  60lık çeneli kırıcıların teknik özelliklerine bakacak olursak;

                      Maksimum besleme miktarı: 400 mm

                      Motor gücü: 30-45 KW

                      Ağız ölçüleri: 400 x 600 mm

                      Kapasitesi: 50 – 75 ton/saat

                      Ağırlık: 5 ton

                      Çeneler ve aşınma plakaları 16 – 18 ton mangan krom bir metaldir ve en sert taşları kırmak için dizayn edilmiştir.

  Güven Taş Makina tarafından üretimi yapılan tüm makinelerde olduğu gibi doğa ve çevreye zarar vermeyen formlarda üretilmektedir ve çalışma sırasında çevresine herhangi bir zarar vermeden üretim yapılmaktadır. Ayrıca kurulum ve montaj işlemleri sırasında hidrolik sistem yapısı sayesinde kısa süre içerisinde kurulum yapılarak üretim  yapmaya hemen başlama imkanları yakalayabilirsiniz. 


  3080 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar