• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • Yüksek Kalite de Satılık 110 lukÇeneli Kırıcı – Güven Taş Makina


  370,000 TL
  İZMİR / TORBALI BAHÇELİEVLER MAH.
  İlan No
  132

  İlan Tarihi
  09-08-2018

  Gökhan Gönç
  Üyelik Tarihi : 07 Ağustos 2018
  Tel :


  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Açıklama

  Taş kırma ve eleme tesislerinde kırılacak olan malzemelerin eldesi ve kırılma işlemlerini gerçekleştiren 110luk çeneli kırıcılar üretim kapasitesi olarak saatte 250 ton ile 300 tın arasında taş kırma kapasitesine sahip olarak çalışmaktadır. Küçük ve orta işletmelerin üretim ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan ve üretim yapan makineler uzun yıllar üretim yapabilme performansına göre üretilmiştir. Bazalt, dere taşı, kalker, granit, boksit, kömür ve demir gibi kırılması çok zor olan taşları kırma kapasitesine sahiptir. 110luk çeneli kırıcılarAvrupa standartları ve CE sertifikaları ile üretilmiştir. Ülkemizde ve Avrupa ülkelerinin birçoğunda kullanılmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Ayrıca makineleri firmamızdan satın aldığınız takdirde, kurulum, söküm, bakım, tamir ve parça değişimi işlemlerini hidrolik yapıda tasarlanan sistemleri sayesinde kısa süre içerisinde yapabilirsiniz. Ayrıca firmamız makineleri üretim aşamasında çevreye ve doğaya zarar vermeyen doğal malzemeler kullanarak insan sağlığını tehdit eden unsurları sistemleri kullanmamaktadır. Düşük enerji tüketimi ve yüksek performans ile çalışan makineleri uzun yıllar sorunsuz olarak kullanabilir ve üretim yapabilirsiniz.

  Çeneli kırıcılar arasında üretim kapasitesi orta dereceli olan 110luk çeneli kırıcılar çalışma prensibi olarak, sıkıştırma kuvveti kullanmaktadır. Yapılan sıkıştırma sayesinde ortaya mekanik enerji çıkar. Çenelerden biri sabitken diğer çene ileri geri hareket ederek sıkışan kayayı parçalar. Kırılan kaya parçaları ise ivme kazanarak çıkışa doğru ilerler. Çalışma kapasitesi arttırılabilen çeneli kırıcının saatte üretim kapasitesi 250- 350 tona kadar çıkabilmektedir.

  Güven taş makina tarafından üretimi yapılan çeneli kırıcılar tamamen hidrolik malzemelerin kombinasyonlarından meydana geldiklerinden dolayı kurulum ve montaj işlemleri kısa süre içerisinde gerçekleştirilerek vakit kaybetmeden üretim yapma imkânları sağlamaktadır. Ayrıca nakil ve kurulum işlemleri deneyimli montaj ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. teknik servis imkanları ile de firmalarınızın üretimine destek olmaktadır. 


  3191 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar