• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • Yüksek Kalite de Satılık 140 lıkÇeneli Kırıcı – Güven Taş Makina


  800,000 TL
  İZMİR / TORBALI BAHÇELİEVLER MAH.
  İlan No
  134

  İlan Tarihi
  09-08-2018

  Gökhan Gönç
  Üyelik Tarihi : 07 Ağustos 2018
  Tel :


  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Açıklama

  Çeneli kırıcı iş makinaları her türlü sertliğe sahip olan ve silis oranı yüksek olan malzemenin kırılmasını kolaylıkla sağlar ve genellikle dere malzemeleri, maden ocaklarındaki malzemelerin kırılması için çok fazla tercih edilmektedir.  Çeneli kırıcılar genellikle sekonder ve primer kırıcı olarak kullanılmaktadırlar.

  Çalışma prensibi; makine iki adet çeneye sahiptir ve çene ayarları yapılarak istenilen tüm boyutlardaki malzemelerin kırma işlemini kolaylıkla yapabilmektedir. Malzeme çenelerin arasına girdiğinde bu çenelerden biri ileri geri hareket ederek malzemenin sıkışıp, kırılmasını sağlamaktadır. İstenilen boyutta kaliteli bir ürün üretimi için 140lık çeneli kırıcı sizlere saatlik üretim performansı olarak 350 ton ile 700 ton arasında bir ürün ortaya çıkartmaktadır, bu ürünler 16-18 mm boyutlarında olup, kaliteli kübik malzeme üretimi gerçekleştirilmektedir. Özellikle yapı ve inşaat sektörlerinde çok sık kullanılan bir makinadır. Firmalar çeneli kırıcı seçerken kendi üretim kapasitelerini göz önünde bulundurarak bir seçim yapmalılardır ki istenilen verimde üretim gerçekleşebilsin, 140’lık çeneli kırıcı seçimini genellikle yüksek bütçeli firmalar yapmaktadır, daha yüksek beton üretimi için kullanılmaktadır.

  140lık Çeneli Kırıcı Özellikleri

  140lık çeneli kırıcı makine hidrolik sisteme sahiptir ve bakım, onarım işlemleri oldukça kolay bir şekilde halledilmektedir, bu yönden de firmalara ekstra zamandan tasarruf etmelerini sağlar. Firmamız 140lık çeneli kırıcı üretimi yaparken, Avrupa standartlarına uygun çalışmaktadır, ayrıca üretim malzemeleri oldukça sağlamdır, bu yönden de uzun süreli olarak firmaların makinayı kullanma imkânı bulunmaktadır.

  140lık çeneli kırıcı firmalara 7/24 kesintisiz bir üretim imkânı sunarak zamandan ve maliyetten tasarruf edilmesini sağlar. Kaliteli ürün üretimi yaparken de hiçbir şekilde çevreye ve insan sağlığına zarar vermemektedir. Özellikle her türlü zorlu arazi şartlarına bile kolaylıkla kurulumu gerçekleştirilmektedir. Tek bir tır ile bir gün içerisinde rahatlıkla montaj ve demontaj işlemleri gerçekleştirilir, bu şekilde kolaylıkla istediğiniz iş için bu makinayı kullanabilirsiniz, iş bitiminden sonra da kolaylıkla farklı iş için makinanın kullanımı sağlanır ve ekstra bir makine masrafına da gerek kalmaz, firmalar maliyetten kurtulmuş olur. Makine malzemeyi kırarken ileri geri hareket eden çenelerin ivme kazandırarak malzemeyi parçalaması kübik ürün üretimini sağladığı için çok fazla atık malzeme de ortaya çıkmamaktadır. Tek bir şase üzerine kurulu olan bu makine çelik gövdeye sahip oluşu ile de çok zor deformasyon olur ve en kötü hava şartlarında bile yüksek kapasiteli üretim yaparak kesintisiz bir üretimi sunar, bu yönü ile de çok fazla tercih edilen bir makinadır.


  3356 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar